Garaże blaszane ocynkowane

Strona główna » Garaże blaszane ocynkowane

Wysokogatunkowa stal ocynkowana ma znacznie lepsze parametry wytrzymałościowe od swoich standardowych odpowiedników, a jeśli chodzi tanie garaże blaszane z profili zamkniętych to więcej niż istotne. Konstrukcje takie w sposób ciągły narażone są na oddziaływanie czynników atmosferycznych takich jak m.in. wody opadowe, unosząca się w powietrzu wilgoć oraz promieniowanie ultrafioletowe, więc w ich przypadku kwestia wytrzymałości odgrywa newralgiczną rolę. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego proponujemy wyłącznie solidne konstrukcje zaprojektowane i wykonane z myślą o wieloletnim użytkowaniu.

Dlaczego akurat stal ocynkowana?

Chodzi oczywiście o trwałość. Ochronna warstwa cynku sprawia, że stal staje się kompletnie niepodatna na ewentualność wystąpienia ognisk korozji. To oznacza, że staje się odporna na oddziaływanie wilgoci – niestraszne jej deszcze czy śnieg, więc świetnie nadaje się do zastosowania jako materiał do produkcji garaży blaszanych z profili zamkniętych ocynkowanych, które są wystawione na ciągły wpływ zmiennych czynników atmosferycznych. Co istotne, tego rodzaju stal wykazuje bardzo dobrą wytrzymałość na zniszczenia mechaniczne, jak uderzenia czy zarysowania, co również przekłada się na żywotność powstających z niej konstrukcji.

Zalety stali ocynkowanej na garaże

Sprzedane przez naszą firmę tanie garaże blaszane ocynkowane są także praktyczne, ponieważ podczas ich eksploatacji nie trzeba przejmować się koniecznością wykonywania żadnych prac konserwacyjnych. Cynk łączy się z metalem w sposób niezwykle trwały. W zależności od indywidualnych oczekiwań klienta arkusze blachy mogą zostać pokryte dodatkową powłoką lakierniczą lub malarską w konkretnym kolorze – wybieranym z palety RAL. Garaże blaszane z ocynkowanych profili zamkniętych, których użyto do ich konstrukcji, to ponadprzeciętną trwałość.

Garaż blaszany dostosowany do konkretnych potrzeb

Wymagania klientów w zakresie dostosowania produktu do indywidualnych potrzeb bywają różne. Dlatego też nowoczesne garaże blaszane ocynkowane produkowane są w kilku podstawowych wersjach. Jakich? Po pierwsze, wszyscy zainteresowani zakupem mogą zadecydować o tym, czy konstrukcja ma zostać wykonana w wariancie jedno- czy też dwustanowiskowym. Elastyczny wybór dotyczy także sposobu otwierania bramy wjazdowej w tanim garażu blaszanym z profili zamkniętych ocynkowanych. To odbiorca określa sposób jej funkcjonowania – uchylny lub dwuskrzydłowy.

Praktyczny i wytrzymały garaż ocynkowany

Nie bez znaczenia są też kwestie związane z zadaszeniem nowego miejsca postojowego dla samochodu. Tutaj spotkać można się przede wszystkim z 2 propozycjami. Dachy mniejszych garaży przyjmują zazwyczaj formę jednospadową, a większych natomiast – dwuspadową. Użytkownicy nie są zobowiązani do montażu systemu rynnowego, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby tak się stało. Jak zatem wyraźnie widać dopasowanie wymarzonego i zarazem taniego garażu z blachy ocynkowanej do własnych oczekiwań wcale nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać.

Jakie są największe zalety garaży ocynkowanych?

Ocynkowane garaże blaszane wyróżniają się wieloma zaletami. Przeważnie klienci skupiają się jednak na 2 najważniejszych. Pierwszą z nich jest doskonały stosunek ceny do jakości. Standardowe konstrukcje wykonane z trapezowej blachy ocynkowanej kosztują około 1500-1600 zł, dlatego też na ich zakup może pozwolić sobie dosłownie każdy. Są po prostu tanie. Po drugie natomiast zamówiony garaż blaszany ocynkowany – jeśli oczywiście istnieje taka możliwość – zostaje dostarczony na miejsce już złożony. Wyjątek stanowią tutaj konstrukcje dwustanowiskowe o dużych rozmiarach, których nie da się bezpiecznie przetransportować w całości.

Kompleksowe wykonanie i montaż garaży blaszanych

W takiej sytuacji można liczyć m.in. na kompleksową obsługę najlepszych sprzedawców, gdyż wykwalifikowani pracownicy zajmą się montażem wszystkich elementów na działce klienta. Ważną zaletą jest również uniwersalność zastosowania. Konstrukcje tego typu mogą być traktowane jako praktyczny składzik służący do przechowywania różnych rzeczy – niekoniecznie związanych z motoryzacją. Tanie garaże blaszane z profili zamkniętych ocynkowanych nie wymagają zezwolenia na budowę.

Tanie i solidne garaże ocynkowane

Polecamy nasze produkty każdemu, komu zależy na jak najniższych kosztach. Niska cena to niewątpliwie jeden z najważniejszych atutów blaszanych garaży ocynkowany z profili zamkniętych, który sprawia, że doskonale nadają się na konstrukcje tymczasowe. To świetnie i tanie rozwiązanie dla ludzi, którzy w danym miejscu będą przebywać przez określony czas, np. dla osób przeprowadzających się na kilka lat do innego domu. W takiej sytuacji inwestowanie dziesiątków tysięcy złotych w murowaną budowę może być bezzasadne, tymczasem podobne efekty da się osiągnąć dzięki blaszanym garażom ocynkowanym z profili zamkniętych, które oferuje nasza firma. Zachęcamy do kontaktu i współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa, instytucje publiczne, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe.

Garaże ocynkowane blaszane – FAQ

Jakie czynności konserwacyjne są konieczne w przypadku tych konstrukcji?

Żadne! Blaszany, ocynkowany garaż z profili zamkniętych przez długi czas spełnia swoją funkcję bez potrzeby stresowania żadnych czynności pielęgnacyjnych, dlatego to bardzo praktyczny wybór.

Jaka brama może być zamontowana?

Oferujemy dwa rodzaje: uchylne i dwuskrzydłowe. Na którą z nich się zdecydować? To zależy przede wszystkim od otoczenia – jeżeli zależy Ci na oszczędności miejsca podczas otwierania, zamów ocynkowany garaż blaszany z profili zamkniętych z bramą uchylną.

Jak wygląda montaż konstrukcji?

Odpowiadamy za jej wykonanie od A do Z – produkujemy, a następnie dostarczamy ją na miejsce i mocujemy do podłoża. Wszystkimi czynnościami mogą się zająć nasi fachowcy, co oznacza, że otrzymują Państwa gotowy do użytkowania, ocynkowany garaż blaszany z profili zamkniętych.

SZYBKA WYCENA