Garaże blaszane ocynkowane

HomeGaraże blaszane ocynkowane

Wysokogatunkowa stal ocynkowana ma znacznie lepsze parametry wytrzymałościowe od swoich standardowych odpowiedników, a jeśli chodzi garaże blaszane to więcej niż istotne. Konstrukcje takie w sposób ciągły narażone są na oddziaływanie czynników atmosferycznych takich jak m.in. wody opadowe, unosząca się w powietrzu wilgoć oraz promieniowanie ultrafioletowe.

Dlaczego akurat stal ocynkowana?

Chodzi oczywiście o trwałość. Ochronna warstwa cynku sprawia, że stal staje się kompletnie niepodatna na ewentualność wystąpienia ognisk korozji. 

Garaże blaszane ocynkowane są także praktyczne, ponieważ podczas ich eksploatacji nie trzeba przejmować się koniecznością wykonywania żadnych prac konserwacyjnych. Cynk łączy się z metalem w sposób niezwykle trwały. W zależności od indywidualnych oczekiwań klienta arkusze blachy mogą zostać pokryte dodatkową powłoką lakierniczą lub malarską w konkretnym kolorze – wybieranym z palety RAL. Garaże blaszane z ocynkowanych profili zamkniętych, których użyto do ich konstrukcji, to ponadprzeciętną trwałość.

Garaż blaszany dostosowany do konkretnych potrzeb

Wymagania klientów w zakresie dostosowania produktu do indywidualnych potrzeb bywają różne. Dlatego też nowoczesne garaże blaszane ocynkowane produkowane są w kilku podstawowych wersjach. Jakich? Po pierwsze, wszyscy zainteresowani zakupem mogą zadecydować o tym, czy konstrukcja ma zostać wykonana w wariancie jedno- czy też dwustanowiskowym. Elastyczny wybór dotyczy także sposobu otwierania bramy wjazdowej. To odbiorca określa sposób jej funkcjonowania – uchylny lub dwuskrzydłowy.

Nie bez znaczenia są też kwestie związane z zadaszeniem nowego miejsca postojowego dla samochodu. Tutaj spotkać można się przede wszystkim z 2 propozycjami. Dachy mniejszych garaży przyjmują zazwyczaj formę jednospadową, a większych natomiast – dwuspadową. Użytkownicy nie są zobowiązani do montażu systemu rynnowego, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby tak się stało. Jak zatem wyraźnie widać dopasowanie wymarzonego garażu z blachy ocynkowanej do własnych oczekiwań wcale nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać.

Jakie są największe zalety garaży ocynkowanych?

Ocynkowane garaże blaszane wyróżniają się wieloma zaletami. Przeważnie klienci skupiają się jednak na 2 najważniejszych. Pierwszą z nich jest doskonały stosunek ceny do jakości. Standardowe konstrukcje wykonane z trapezowej blachy ocynkowanej kosztują około 1500-1600 zł, dlatego też na ich zakup może pozwolić sobie dosłownie każdy. Są po prostu tanie. Po drugie natomiast zamówiony garaż blaszany ocynkowany – jeśli oczywiście istnieje taka możliwość – zostaje dostarczony na miejsce już złożony. Wyjątek stanowią tutaj konstrukcje dwustanowiskowe o dużych rozmiarach, których nie da się bezpiecznie przetransportować w całości.

W takiej sytuacji można liczyć m.in. na kompleksową obsługę najlepszych sprzedawców, gdyż wykwalifikowani pracownicy zajmą się montażem wszystkich elementów na działce klienta. Ważną zaletą jest również uniwersalność zastosowania. Konstrukcje tego typu mogą być traktowane jako praktyczny składzik służący do przechowywania różnych rzeczy – niekoniecznie związanych z motoryzacją. Garaże blaszane nie wymagają zezwolenia na budowę.

SZYBKA WYCENA