üzlet

Homeüzlet

W naszym asortymencie są dostępne:

 • bramy segmentowe i uchylne,
 • płyty warstwowe składające się z blachy stalowej oraz izolacji,
 • wiaty i garaże blaszane z oknem,
 • produkty niestandardowe (np. hale wielostanowiskowe).

Oferowane hale mogą mieć różne przeznaczenie, m.in. służyć jako schowki na narzędzia, pomieszczenia gospodarcze i zadaszone miejsca, w których można garażować samochód. Ściany są wyłożone blachą o pionowym bądź poziomym układzie, dzięki czemu przypominają konstrukcje drewniane. W przeciwieństwie do budowli powstających z tego naturalnego surowca garaż blaszany drewnopodobny jest o wiele trwalszy i odporny na czynniki zewnętrzne (m.in. wilgoć, promieniowanie UV).

Elastyczna oferta nowoczesnych garaży z blachy dopasowana do oczekiwań klientów

Naszym klientom proponujemy garaże z dachem:

 • jednospadowym,
 • dwuspadowym,

pokrytym blachodachówką lub blachą trapezową szczególnie popularną w nowoczesnych budynkach. Mają one jedną, dwie lub więcej bram z napędem ręcznym lub automatycznym, zależnie od decyzji zamawiającego. Duże garaże blaszane od producenta są odpowiednio wzmocnione – wytwarzane z profili zamkniętych ocynkowanych gwarantujących dużą wytrzymałość.

Do wyboru mamy m.in. hale:

 • stalowe,
 • ocynkowane,
 • akrylowe.

Wszystkie budowle są estetycznie wykonane. Produkujemy je z zachowaniem najwyższej staranności. Dbamy o wysokiej jakości wykończenie, dzięki czemu są one niezwykle wytrzymałe i dobrze prezentują się na posesji.

Nasze garaże blaszane możemy przygotować na zamówienie na dowolny wymiar. Zamawiając najtańszy wzmocniony obiekt metalowy, klienci dostają doskonały produkt. Wykorzystując kalkulator lub kontaktując się bezpośrednio z pracownikami firmy, można uzyskać dokładną wycenę konkretnego modelu. Na stronie udostępniamy formularz kontaktowy, adres mailowy oraz numer telefonu, pod którym udzielamy wszelkich informacji na temat oferty.

Nasz wyjątkowy produkt – garaż blaszany – daje wiele możliwości

Każdy tani garaż blaszany akrylowy czy ocynkowany jest wzmocniony specjalnymi profilami z zamkniętymi elementami ceownika, co gwarantuje, że będzie on stabilny i trwały. Ich produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie, w którym jakość jest stawiana na pierwszym miejscu. Zależnie od potrzeb klienta, mogą być one wyposażone w bramę:

 • dwuskrzydłową,
 • uchylną.

W przypadku montażu pierwszej z nich zachodzi konieczność pozostawienia przestrzeni przed budynkiem, natomiast druga wymaga także wolnej przestrzeni pod sufitem, by można było ją swobodnie przesuwać.

Dostępny w sklepie tani i nowoczesny garaż drewnopodobny wzmocniony z blachy ma uniwersalną formę i wygląd, który będzie świetnie komponował się zarówno z nowoczesną rezydencją, jak i tradycyjnym domem jednorodzinnym. Będzie ozdobą każdej posesji, zapewniając właścicielom miejsce garażowe oraz możliwość przechowywania sprzętu sportowego czy narzędzi ogrodowych.

Nowe garaże blaszane akrylowe i ocynkowane od producenta – najlepsze wyroby drewnopodobne

Nasze przedsiębiorstwo oferuje eleganckie nowe garaże i wiaty na wymiar z blachy akrylowej i profili zamkniętych. Jako producent takich wzmocnionych konstrukcji możemy zaprojektować i dostarczyć klientom wyroby w dowolnym kształcie i rozmiarach. Tanie obiekty blaszane drewnopodobne oferowane na sprzedaż na naszej stronie łączą zalety budowli wykonanych z pięknego naturalnego surowca oraz powstających z trwałego materiału, jakim jest blacha. Nie idziemy na kompromis, ponieważ zależy nam na tym, by wytwarzać eleganckie produkty, które służą użytkownikom przez lata, niezależnie od warunków atmosferycznych. Zamawiając tanie garaże blaszane, można użyć kalkulatora, aby oszacować koszty związane z zakupem wybranych modeli.

Price country / árak
SZYBKA WYCENA