Garaż dwustanowiskowy

HomeGaraże blaszaneArchive by "Garaż dwustanowiskowy"

Przedsiębiorstwo Map-Stal to znany w Polsce producent wysokiej jakości garaży blaszanych. W naszym sklepie internetowym można znaleźć wyroby gotowe o standardowych wymiarach oraz niestandardowe konstrukcje na indywidualne zamówienie. Powstają one z trwałej blachy zabezpieczonej przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych:

 • deszczu,
 • śniegu,
 • promieni słonecznych,

dzięki czemu służą użytkownikom przez wiele lat.

Klientom szukającym estetycznych budowli wolnostojących firma Map-Stal, oferuje hale blaszane dwustanowiskowe z dachem dwuspadowym. Zmieszczą się w nich bez trudu dwa samochody osobowe lub jeden pojazd i np. półki na narzędzia. Są one wykonywane z blachy ocynkowanej, którą można pomalować na wybrany kolor z palety RAL. Bardzo dużą popularnością cieszą się szopki drewnopodobne, ponieważ dobrze komponują się z najbliższym otoczeniem – pasują zarówno do tradycyjnej zabudowy, jak i elewacji nowoczesnych domów. Oprócz dwóch wjazdów garaż blaszany dwustanowiskowy ma też umieszczone z boku drzwi.

Oferowane budowle możemy wyposażyć w bramę uchylną otwieraną:

 • ręcznie,
 • za pomocą napędu automatycznego.

Jej montaż wymaga pozostawienia właściwej odległości przed budynkiem i pod sufitem, by mogła ona bez przeszkód przesuwać się w górę i dół. Należy pamiętać przede wszystkim o tym, aby wjazd był wygodny. Dzięki temu zyskuje się gwarancję, że wjeżdżający do środka pojazd bez trudu zmieści się w świetle bramy. Nasze garaże dwustanowiskowe produkujemy na podstawie precyzyjnych pomiarów. Przeszkolony pracownik uzgadnia z klientem szczegóły, które służą nam do zaprojektowania i przygotowania gotowego produktu. W naszym sklepie internetowym można kupić też blaszak w standardowych rozmiarach. Dbamy o dostosowanie każdego wyrobu do możliwości montażowych i zapewniamy bezpieczne użytkowanie prezentowanego asortymentu.

Wolnostojące garaże blaszane dwustanowiskowe – jaki wybrać?

Podstawowym elementem, który powinien być uwzględniany przy wyborze wolnostojącej hali, w której mają stać samochody, jest jej funkcjonalność. W związku z tym garaż dwustanowiskowy musi zapewniać dostatecznie dużo miejsca w środku, aby po tym, gdy wjadą do niego dwa pojazdy, użytkownicy mogli się po nim poruszać. Istotny jest również estetyczny wygląd, dlatego dbamy o najwyższą jakość wykonania. Nasz asortyment powstaje z myślą o klientach ceniących eleganckie blaszaki, które znajdują się na posesji. Zapewniamy możliwość zamówienia każdego garażu blaszanego w wybranej kolorystyce, by można było dopasować jego wygląd do elewacji domu. Dzięki temu kupujący otrzymuje produkt spełniający oczekiwania.

Elegancki garaż blaszany? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wyrobów z blachy, które mogą pełnić różne funkcje. Powstają one z wysokiej jakości materiałów. Elementy, z których wykonano ściany, są układane podczas montażu w poziomie, co wpływa na bardziej nowoczesny wygląd, a dach dwuspadowy jest pokryty najczęściej blachodachówką. Każdy garaż dwustanowiskowy blaszany z naszej oferty jest wyposażony w orynnowanie zapewniające odpływ wody deszczowej i ochronę przed korozją. Dużą zaletą blaszaków powstających w firmowym zakładzie są okna umieszczone w ścianach na odpowiedniej wysokości. Każdy projekt garażu łączy estetykę budynku z funkcjonalnością. Oferowane przez naszą firmę produkty umożliwiają porządkowanie i przechowywanie sprzętu ogrodniczego i innych przedmiotów.

Zalety naszych garaży dwustanowiskowych blaszanych

Dostępne w sklepie garaże blaszane to pomieszczenia dwustanowiskowe, w których można trzymać samochody oraz inne niezbędne przedmioty np.:

 • narzędzia,
 • kartony z pamiątkami,
 • rowery.

Dzięki temu można problematyczne w przechowywaniu rzeczy przenieść do wolnostojącego budynku zabezpieczonego przed nieuprawnionym wejściem osób postronnych.

Wytrzymały materiał zastosowany do wykonania konstrukcji i poszycia to istotny element wpływający na decyzję o zakupie garażu. Pojazdy stojące na podjeździe lub chodniku przed posesją w ogóle nie są chronione przed kradzieżą, natomiast blaszana powierzchnia zabudowy, którą można zamówić na naszej stronie, jest wyposażona w bramę z wysokiej jakości zamkami. Właściciele samochodów mają więc pewność, że nie będą one narażone na zniszczenie przez wandali lub kradzież.

Konstrukcja prezentowanego na stronie budynku chroni zawartość przed:

 • deszczem,
 • gradem,
 • śniegiem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

SZYBKA WYCENA