Hangar line

HomeGaraże blaszaneArchive by "Hangar line"

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Linia Hangar line charakteryzuje się poszyciem z blachy t 12 w pionie w kolorze palety ral z obróbkami blacharskimi, rynnami oraz bramami segmentowymi/bramami dwuskrzydłowymi. Konstrukcja wykonana z profili zamkniętych o odpowiednich parametrach . Dachy garaży tej linii pokryte są blacha t12 w kolorach ral.

Nasza bogata oferta obejmuje serię Hangar Line, wśród której znajdują się jedno- i dwustanowiskowe garaże blaszane hangarowe. To specjalna linia modeli o podwyższonym dachu, dlatego poza parkowaniem samochodów polecamy ją także jako przestrzeń do wysokiego składowania towarów. Z uwagi na specyficzne wymiary można ją wykorzystać w celach magazynowych oraz do przechowywania maszyn i pojazdów budowlanych, jak np. dźwigi, podnośniki, koparki, spychacze czy wywrotki. Jako producent dajemy gwarancję profesjonalnego wykonania, funkcjonalności i sprawności realizacji każdej zamówionej konstrukcji – zachęcamy do współpracy.

Blaszak jako wysoki garaż hangarowy

Elastyczność działania i umiejętność dostosowania się do różnorodnych wymagań klientów to bardzo ważne dla nas aspekty, do których przykładamy dużą wagę. Staramy się maksymalnie wykorzystać możliwości blaszanych garaży – stosowanie nowoczesnych technologii pozwala nam na tworzenie rozmaitych obiektów, w tym o nietypowych wymiarach. Jako producent udowadniamy, że „blaszak” może być wysokim obiektem przeznaczonym nawet do intensywnego użytkowania w ramach działalności gospodarczej, gdzie przechowywane będą ciężkie maszyny czy rozlokowane zostaną systemy magazynowe. Ten hangarowy obiekt to ekonomiczne rozwiązanie, gdy pojawia się konieczność postawienia niewielkiej hali.

Garaże hangarowe o szerokim zastosowaniu

Gdy przestrzeń robocza w firmie staje się zbyt mała i pojawia się konieczność jej rozbudowania, w pierwszej chwili w głowie pojawia się pomysł postawienia murowanej nieruchomości. Zapoznając się z kosztami inwestycji i czasem oczekiwania na jej realizację, można jednak odczuć zawód – zupełnie inaczej jest w przypadku naszych wyrobów. Jako producent garaży blaszanych gwarantujemy korzystne warunki finansowe współpracy i sprawne wykonanie obiektu hangarowego, który najpierw powstaje w naszym zakładzie, a następnie jest transportowany do klienta i profesjonalnie montowany. Zamawiającego prosimy jedynie o przygotowanie solidnego podłoża betonowego – resztą prac montażowych zajmują się nasi specjaliści.

Garaże blaszane hangarowe do wieloletniej eksploatacji

Duża wysokość oznacza konieczność przenoszenia znacznych obciążeń przez konstrukcję obiekt, co z kolei wymaga zastosowania solidnych i wysokiej jakości materiałów. Ponieważ jesteśmy doświadczonym producentem, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i tworzymy wyłącznie garaże blaszane hangarowe, które spełniają ten warunek. Sięgamy po nowoczesne materiały i technologie montażowe, aby osiągnąć jak najlepsze parametry wytrzymałościowe naszych produktów. Starannie wyselekcjonowana blacha, dodatkowe wzmocnienia, zabezpieczenia antykorozyjne, precyzyjne łączenia poszczególnych elementów – wszystko to daje perspektywę wieloletniej eksploatacji obiektów.

Solidne i wytrzymałe garaże hangarowe

Solidność wykonania ma znaczenie także w kontekście odporności na czynniki pogodowe, a te są w Polsce bardzo zmienne. Mroźne zimy z temperaturami sięgającymi 20-30 stopni poniżej zera i gorące lata, z nierzadko długo utrzymującymi się falami upałów, wystawiają te obiekty zewnętrzne na trudny sprawdzian – konstrukcje, które dostarczamy jako ich producent, zdają go celująco. Zastosowanie odpowiednio dobranych materiałów i precyzja mechanizmów odpowiadających m.in. za działanie bramy czy otwieranie drzwi sprawiają, że codzienne korzystanie z przestrzeni hangarowej garażu blaszanego jest bardzo komfortowe.

Garaże hangarowe gotowe i na indywidualne zamówienie

Proponujemy gotowe modele o określonych, różnorodnych kształtach, kolorach i elementach wyposażenia, a także wytwarzamy obiekty na indywidualne zamówienie. Konfiguracja i wymiary mogą być dowolne – wyłącznie od Państwa decyzji zależy szerokość, wysokość czy barwa danego egzemplarza, jak i zastosowane w nim wyposażenie. Brama segmentowa automatyczna czy może uchylna ręczna? Dodatkowe okna albo orynnowanie? Wykończenie nowoczesne lub w stylu drewnianym? Wybór należy do klienta, a my jako producent dostarczamy garaże blaszane hangarowe, które spełniają ściśle określone kryteria. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

FAQ

Czy montaż garażu blaszanego wiąże się z jakimiś formalności urzędowymi?

Jedyne, co jest wymagane, to zgłoszenie inwestycji do Urzędu Miasta lub Gminy. Jeśli po 30 dniach nie będzie decyzji odmownej, można przystąpić do montażu garażu.

Gdzie blaszany garaż hangarowy może być zlokalizowany?

Wszędzie, gdzie tylko istnieje odpowiednia ilość miejsca i możliwość przygotowania solidnego podłoża betonowego.

Jaka brama może zostać zastosowana w garażu hangarowym?

Jako producent garaży hangarowych proponujemy dwa rozwiązania – bramy segmentowe i uchylne. Oba ich rodzaje możemy wyposażyć w automatykę sterującą.

SZYBKA WYCENA