Płyta warstwowa

HomeGaraże blaszaneArchive by "Płyta warstwowa"

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Płyty warstwowe są konstrukcjami złożonymi z dobranych w sposób racjonalny i odpowiednio połączonych ze sobą materiałów konstrukcyjnych i izolacyjno – konstrukcyjnych. Składają się z dwóch okładzin wykonanych z blachy stalowej oraz rdzenia izolacyjnego, posiadającego odpowiednie właściwości termoizolacyjne i mechaniczne. Jako okładziny stosuje się blachę stalową obustronnie ocynkowaną z organicznym lakierem poliestrowym o grubości powłoki 25 mikronów.

Poszukując tak samo funkcjonalnego i korzystnego cenowo, ale estetyczniejszego garażu niż standardowy blaszany model, warto rozważyć płytowe konstrukcje warstwowe. To połączenie eleganckiego designu ze znakomitymi parametrami użytkowymi, które czynią konstrukcję jeszcze bardziej praktyczną i uniwersalną. Jako ich producent dostarczamy je klientom wraz ze wszystkimi wskazanymi dodatkami i w określonej konfiguracji. Zapraszamy więc do dokładnego zapoznania się z ofertą, a następnie składania zamówień!

Płytowe garaże warstwowe – estetyka i praktyczność

Proponujemy wyłącznie najwyższej jakości płytowe garaże warstwowe w wersji zarówno jedno-, jak i dwustanowiskowej. Czy na większy egzemplarz warto zdecydować się tylko wtedy, gdy posiada się dwa samochody? Niekoniecznie – to równie dobre rozwiązanie dla właścicieli tylko jednego pojazdu, którym zależy na dostępie do dodatkowej zadaszonej przestrzeni w celu jego parkowania. Oczywiście można ją wykorzystać na wiele innych sposobów, np. z myślą o przechowywaniu narzędzi, nieużywanych urządzeń gospodarstwa domowego, rowerów i zabawek czy wielu innych obiektów.

Doświadczony producent garaży blaszanych

Nasza firma Map-Stal to doświadczony producent garaży blaszanych, który kładzie szczególny nacisk na estetykę wszystkich projektowanych i tworzonych konstrukcji. Jednocześnie mamy świadomość, że z uwagi na swój specyficzny design nawet najlepiej wykonany „blaszak” może po prostu nie pasować do niektórych miejsc. Z tego właśnie powodu naszą atrakcyjną ofertę poszerzyliśmy o eleganckie warstwowe modele płytowe, które gwarantują wszystko, czego można oczekiwać po tego rodzaju konstrukcji, czyli połączenie funkcjonalności, trwałości, estetyki i korzystnej ceny – zapraszamy do ich zamawiania!

Eleganckie garaże płytowe o szerokim zastosowaniu

Dostępne w naszej szerokiej ofercie garaże blaszane z tej serii stanowią odpowiedź na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie, dlatego można je z powodzeniem ustawiać nawet w sąsiedztwie eleganckich posiadłości. Są na tyle uniwersalne pod względem designu, że łatwo wkomponowują się w każdą przestrzeń bez względu na jej stylistykę oraz ogólny charakter. Ponieważ będąc ich producentem, używamy wyłącznie starannie dobranych, solidnych materiałów i precyzyjnych mechanizmów, nasze konstrukcje z powodzeniem służą przez długie lata.

Garaże blaszane całoroczne

Dostarczamy płytowe konstrukcje całoroczne, które mogą być użytkowane o każdej porze roku, niezależnie od warunków. Jako że powstają przy użyciu warstwowych materiałów konstrukcyjnych, zapewniają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne, co pozwala na komfortowe przebywanie wewnątrz nawet w chłodniejsze dni. Garaże blaszane, które oferujemy jako doświadczony producent, z łatwością opierają się silnemu wiatrowi, znoszą skrajnie niskie i wysokie temperatury oraz samoistnie usuwają nagromadzony na dachu śnieg za sprawą odpowiedniego nachylenia konstrukcji dachowej.

Profesjonalny producent garaży blaszanych

Gwarantujemy elastyczne podejście do potrzeb klientów, do których dostosowujemy się na każdym etapie współpracy. Najpierw dokładnie je poznajemy i na tej podstawie wykonujemy projekt, a następnie przygotowujemy wycenę jego realizacji. Ostatnim etapem jest akceptacja naszej oferty, po której to od razu zabieramy się do pracy – w naszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym powstają gotowe konstrukcje, które następnie transportujemy pod wskazany adres. Ostatnim etapem jest montaż płytowych blaszanych garażów, za który jako producent także odpowiadamy – realizuje go zespół fachowców.

Garaże płytowe łatwo dopasować do potrzeb

Specyfika naszych produktów pozwala na ich szybkie wyprodukowanie i błyskawiczne zamontowanie u klienta. Warstwowe garaże płytowe to dobry wybór dla każdego, komu zależy na czasie. Jako producent polecamy je także ze względu na możliwość dostosowania parametrów konstrukcyjnych do ściśle zdefiniowanych kryteriów.

Również od decyzji klienta zależy dobór rodzaju bramy i systemu jej sterowania – manualnego lub automatycznego. Niezależnie od wybranego rozwiązania zapewniamy precyzyjne i trwałe działanie tego elementu, podobnie jak całego blaszanego, warstwowego garażu płytowego.

FAQ

Czym się różnią płytowe garaże warstwowe od standardowych egzemplarzy blaszanych?

Zastosowaniem płyt konstrukcyjnych, które wzmacniają i izolują obiekt oraz podnoszą jego estetykę.

Jakich prac przygotowawczych wymaga montaż?

Wymaga wykonania podłoża z betonu – za całą resztę czynności odpowiada producent, czyli nasza firma.

Jak długa jest żywotność konstrukcji?

Nasze płytowe garaże warstwowe blaszane z powodzeniem służą latami, jednak trudno określić dokładnie określić ich żywotność. Na pewno są bardzo trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne!

SZYBKA WYCENA