Wood line - Garaże balszane drewnopodobne

HomeGaraże blaszaneArchive by "Wood line"

Wyświetlanie wszystkich wyników: 31

Wood line - Garaże balszane drewnopodobne

Linia garaży blaszanych Wood line charakteryzuje się poszyciem z blachy w kolorze drewnopodobnym w poziomie z obróbkami blacharskimi, rynnami oraz bramami segmentowymi/standardowymi. Konstrukcja wzmocniona profilami zamkniętymi. Dachy garaży tej linii pokryte są blachodachówką.

Nasza firma Map-Stal jako doświadczony producent oferuje nowoczesne garaże blaszane łudząco przypominające drewniane konstrukcje. To świetna propozycja dla osób poszukujących połączenia estetyki, funkcjonalności i trwałości w bardzo przystępnej cenie. Wszystko to wraz z doskonałymi parametrami użytkowymi sprawia, że nasze produkty są zdecydowanie warte uwagi i cieszą się świetną opinią. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z serią Wood Line i zamawiania tych konstrukcji. Mamy obiekty gotowe, o standardowych rozmiarach, ale możemy je także przygotować na indywidualne zlecenie, dopasowując wymiary do potrzeb.

Garaż blaszany jak drewniany

Tani blaszak wyglądający jak elegancki garaż drewniany? Seria Wood Line, którą oferujemy jako producent, potwierdza, że to możliwe! Atrakcyjny design wynika z zastosowania starannie wyselekcjonowanej blachy pomalowanej farbą tworzącą imitację deski. Na pierwszy rzut oka trudno rozpoznać rzeczywisty materiał wykonania – patrząc na zewnętrzną formę, widać obiekt z drewna i dopiero po bliższym kontakcie można stwierdzić, że jest blaszany. W ten sposób pokazujemy, że da się połączyć elegancję charakterystyczną dla relatywnie drogich i trudnych w utrzymaniu modeli z drewna z prostotą, praktycznością i trwałością wyróżniającą tańsze obiekty z blachy.

Stylowe garaże blaszane o pięknym designie

O jakości naszych drewnopodobnych garaży blaszanych decydują m.in. wykończenia na wzór naturalnego drewna. W połączeniu z odpowiednio dobranym kolorem blachy składa się to na wyjątkowy efekt estetyczny, który w tego rodzaju konstrukcjach jest rzadko spotykany i zarazem bardzo mocno doceniany. To doskonały wybór dla klientów poszukujących niedrogiego, ale stylowego obiektu do postawienia w okolicy drewnianego, ale też murowanego domu bądź budynku firmowego. Jako producent polecamy nasze wyroby z serii Wood Line także właścicielom domków wakacyjnych i ulokowanych na działkach.

Garaż blaszany z bogatym wyposażeniem

Nasze wysokojakościowe blaszane garaże są wyposażone w eleganckie orynnowanie idealnie dopasowane do stylistyki danego modelu. To praktyczny i zarazem estetyczny dodatek odpowiedzialny za efektywne odprowadzanie wody deszczowej z dachu. Z kolei na wjeździe może być zamontowana brama segmentowa lub standardowa – niezależnie od wyboru, który należy do zamawiającego, gwarantujemy jej precyzyjne działanie, łatwą obsługę i solidność wykonania. Co istotne, klient może zdecydować, czy producent, czyli nasza firma ma ją wyposażyć w automatyczne sterowanie, czy w klasyczny mechanizm ręczny.

Funkcjonalny garaż blaszany na cały rok

Tworzymy konstrukcje, które mają bezawaryjnie służyć użytkownikom przez lata. To możliwe dzięki wykorzystaniu odpowiednio dobranych, wyróżniających się wytrzymałością materiałów i mechanizmów. Jako profesjonalny producent garaży blaszanych w drewnianym stylu stosujemy dodatkowe wzmocnienia profilami zamkniętymi, co przekłada się na ich jeszcze lepsze parametry wytrzymałościowe.

Nasze konstrukcje, zależnie od wersji, są przeznaczone do parkowania jednego lub dwóch aut. Są bardzo dobrze zabezpieczone przed korozją oraz oddziaływaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Jesteśmy producentem oferującym blaszane garaże w drewnianym stylu do całorocznego użytkowania, które prawidłowo spełniają swoje zadanie bez względu na pogodę i porę roku. Równie dobrze spisują się w najchłodniejszych zimowych dniach, jak i w trakcie gorącego lata.

Dodatkowa przestrzeń do przechowywania przedmiotów

Warto zdecydować się na nasze obiekty również dlatego, że można je szybko i łatwo postawić. Zamiast wielodniowych prac budowlanych, których wymagają konstrukcje murowane, blaszany garaż wyglądający jak drewniany może być zmontowany nawet w ciągu kilku godzin. Będąc jego producentem, wytwarzamy go w naszym nowoczesnym zakładzie, po czym dostarczamy we wskazane miejsce i montujemy zgodnie ze standardami. Zachęcamy do wykorzystania oferowanych konstrukcji zarówno w celu parkowania samochodów, jak i z myślą o przechowywaniu rozmaitych sprzętów, takich jak np. rowery, narzędzia ogrodowe czy inne przedmioty.

FAQ

Z jakimi przygotowaniami wiąże się montaż garażu blaszanego w stylu drewnianym z serii Wood Line?

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych modeli, klient powinien we własnym zakresie przygotować betonowe podłoże z płyt lub w formie wylewki. Stanowi ono podstawę dla mocowania konstrukcji, czym zajmiemy się już osobiście.

Jakich pozwoleń i innych formalności urzędowych wymaga postawienie obiektu garażowego?

Żadnych poza zgłoszeniem do urzędu miasta lub gminy – w przypadku braku odmowy można zająć się montażem.

W jaki sposób udało się uzyskać efekt imitujący garaż drewniany?

To zasługa zastosowania odpowiednie farby imitującej drewno, którą pokryta jest blacha.

SZYBKA WYCENA