Garaże na wymiar

HomeGaraże na wymiar

Wolnostojące budynki wykonane z blachy mogą mieć różne przeznaczenie. W ten sposób przygotowuje się m.in. garaże na wymiar, które są doskonałą propozycją dla inwestorów chcących dopasować taki rodzaj obiektu idealnie do dostępnej powierzchni na działce. Nie bez znaczenia pozostaje w tym wypadku także jakość i cena samego materiału. Blaszaki są znacznie tańsze od konstrukcji murowanych. Czy jednak nie odbija się to na ich wytrzymałości?

Nie, jeśli ich montaż został przeprowadzony prawidłowo, a do produkcji użyto profili  zamkniętych. Takie rozwiązanie gwarantuje  wysoką odporność na czynniki zewnętrzne. Garaż blaszany na zamówienie będzie w tym wypadku budynkiem stabilnym i zapewniającym skuteczną ochronę pojazdów przed deszczem, śniegiem czy gradem. Dużym atutem jest możliwość dopasowania go do indywidualnych preferencji. Jak można skonfigurować blaszak na wymiar?

Formularz wyceny

 

Parametry konstrukcji stalowej

 

Brama garażowa

 

Ściany

 

Dach

 

Dodatki

 

Weryfikacja

Jakie parametry garażu na zamówienie można modyfikować?

Najważniejszym kryterium przy wyborze wolnostojącego obiektu służącego do przechowywania samochodu czy motocykla są wymiary takiej konstrukcji. Musi być ona dopasowana do wolnej przestrzeni na działce, ale też planowanej eksploatacji budynku. Garaże blaszane na wymiar mogą mieć nawet 12 m(20) szerokości. Dzięki temu możliwe jest zamówienie blaszaka w wersji dwustanowiskowej. Wiaty produkowane są natomiast w wysokościach do 3(6) m. Pozwala to na wygodne zaparkowanie w środku takiej konstrukcji nawet sporych rozmiarów auta terenowego(lub ciężarówki). Garaż z blachy można też modyfikować pod względem jego koloru – dostępne są odcienie z palety RAL(oraz drewnopodobne).

Spory wpływ na ostateczny wygląd blaszaka ma również jego dach. Jakie rozwiązania są w tym wypadku dostępne? Pokrycie może być jedno- lub dwuspadowe, a dodatkowo zastosować można spad na bok. Wybór każdego z elementów garażu blaszanego ma wpływ na jego ostateczną cenę. Istnieje łatwy sposób na jej oszacowanie – służy do tego specjalny kalkulator. Na jakiej zasadzie działa?

Wycena blaszaka na zamówienie – jak to zrobić?

Koszt zakupu garażu z blachy jest dla inwestorów bardzo ważny. Jest on jednak uzależniony od typu konstrukcji, jaka ma być przygotowana na zamówienie. Wycenę przeprowadza się na podstawie uzupełnionego przez klienta formularza. Stanowi on jednocześnie kalkulator garaży blaszanych. Jakie dane należy w tym wypadku podać? Przede wszystkim kluczowe parametry konstrukcji stalowej tego typu – szerokość i długość. Ważny jest też wspomniany już typ dachu, a także rodzaj użytej bramy garażowej oraz jej umiejscowienie w blaszaku.

Na ostateczną cenę wpływ mają nawet niewielkie elementy garażu z blachy, np. jego orynnowanie czy zastosowane okucia. Dodatki w postaci okien, drzwi czy automatycznego napędu w bramie również mają znaczenie w kontekście finalnej wartości całej konstrukcji. Wykorzystując jednak specjalny kalkulator w formie czytelnego formularza, można w prosty sposób wybrać garaż blaszany dopasowany zarówno do potrzeb, jak i przeznaczonego na tę inwestycję budżetu.

SZYBKA WYCENA