Bramy segmentowe

HomeGaraże blaszaneArchive by "Bramy segmentowe"

Przedsiębiorstwo Map-Stal to znany w Polsce producent wysokiej jakości garaży blaszanych. W naszym sklepie internetowym można znaleźć wyroby gotowe o standardowych wymiarach oraz niestandardowe konstrukcje na indywidualne zamówienie. Powstają one z trwałej blachy zabezpieczonej przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych:

  • deszczu,
  • śniegu,
  • promieni słonecznych,

dzięki czemu służą użytkownikom przez wiele lat.

Kiedy i dlaczego warto wybrać bramy segmentowe?

• Jeżeli szukasz rozwiązań, które estetycznie wkomponują się w projekt obiektu mieszkalnego czy przemysłowego, rozważ bramy garażowe segmentowe. Produkujemy je z wykorzystaniem innowacyjnych i niepowtarzalnych systemów. Dbamy nie tylko o stronę techniczną, ale też wizualną. Bramy możesz zamówić w odcieniu wybranym z bogatej palety kolorów.

• Sposób, w który działają bramy segmentowe, umożliwia nam uzyskanie maksymalnej przestrzeni dla samochodu parkującego w środku garażu oraz na podjeździe. Najwyższy standard produkcji gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Te wszystkie cechy sprawiają, że nasi specjaliści rekomendują wybór bram segmentowych inwestorom, którzy dysponują krótkim podjazdem. To rozwiązanie sprawdzi się też w przypadku garażów wychodzących bezpośrednio na ulicę.
• Obowiązkowo trzeba wspomnieć o innej zalecie bram segmentowych, a mianowicie ich szczelności. Na tle pozostałych produktów wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła U (ok. 1,0 W). Dotyczy to całej konstrukcji, a nie tylko jej pojedynczych elementów. Doświadczenie i wiedza specjalistów producenta pozwala projektować bramy, w których połączenie segmentów, elementów stalowych i innych detali jest solidne i szczelne. To z kolei przekłada się na bardzo dobrą izolacyjność

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

SZYBKA WYCENA