Bramy segmentowe

HomeGaraże blaszaneArchive by "Bramy segmentowe"

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Kiedy i dlaczego warto wybrać bramy segmentowe?

• Jeżeli szukasz rozwiązań, które estetycznie wkomponują się w projekt obiektu mieszkalnego czy przemysłowego, rozważ bramy garażowe segmentowe. Produkujemy je z wykorzystaniem innowacyjnych i niepowtarzalnych systemów. Dbamy nie tylko o stronę techniczną, ale też wizualną. Bramy możesz zamówić w odcieniu wybranym z bogatej palety kolorów.

• Sposób, w który działają bramy segmentowe, umożliwia nam uzyskanie maksymalnej przestrzeni dla samochodu parkującego w środku garażu oraz na podjeździe. Najwyższy standard produkcji gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Te wszystkie cechy sprawiają, że nasi specjaliści rekomendują wybór bram segmentowych inwestorom, którzy dysponują krótkim podjazdem. To rozwiązanie sprawdzi się też w przypadku garażów wychodzących bezpośrednio na ulicę.
• Obowiązkowo trzeba wspomnieć o innej zalecie bram segmentowych, a mianowicie ich szczelności. Na tle pozostałych produktów wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła U (ok. 1,0 W). Dotyczy to całej konstrukcji, a nie tylko jej pojedynczych elementów. Doświadczenie i wiedza specjalistów producenta pozwala projektować bramy, w których połączenie segmentów, elementów stalowych i innych detali jest solidne i szczelne. To z kolei przekłada się na bardzo dobrą izolacyjność

Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju garaże blaszane wyposażone w bramy segmentowe. To rozwiązanie mające wiele zalet, które sprawiają, że jest często wybierane przez firmy oraz osoby prywatne. Jesteśmy doświadczonym producentem proponującym funkcjonalne, precyzyjnie wykonane konstrukcje łączące w sobie estetykę i trwałość. W asortymencie znajdują się modele gotowe mające z góry określone parametry, ale zajmujemy się też projektowaniem i produkcją obiektów na indywidualne zamówienie, których wymiary i wyposażenie odpowiadają kryteriom wskazanym przez klienta. Zapraszamy do współpracy!

Praktyczne i estetyczne garaże blaszane z bramami segmentowymi

Podstawowym elementem każdego garażu, w tym również blaszanego, jest brama. Powinna być maksymalnie wygodna i prosta w obsłudze – ten warunek spełniają modele segmentowe, które jako producent montujemy w naszych obiektach. Mają wiele zalet, a jedną z istotniejszych jest atrakcyjna estetyka – pięknie wyglądają, co pozwala zastosować je w otoczeniu nawet bardzo eleganckich posesji.

Kolejnym aspektem, który sprawia, że blaszane garaże z bramą segmentową są częstym wyborem naszych klientów, jest specyfika ich działania. Otwierane skrzydło chowa się w wewnętrznej części obiektów, a to oznacza oszczędność przestrzeni dookoła nich. W efekcie można je montować nawet w miejscach o mocno ograniczonej powierzchni, a przed wjazdem postawić auto, stół i krzesła czy inne przedmioty.

Brama segmentowa – funkcjonalność

Za wyborem garażu blaszanego z bramą segmentową przemawia też fakt, że mechanizmy utrzymujące i poruszające skrzydło znajdują się wewnątrz budynku. To oznacza, że wielkość i kształty nadproża przestają mieć znaczenie i pozostają bez wpływu na proces montażu. Ma to pozytywne znaczenie także w kontekście estetyki całej konstrukcji, która jest dla niej całkowicie neutralna. Specyfika otwierania i zamykania ma ponadto praktycznie zastosowanie, np. wówczas, gdy spadnie dużo śniegu, ponieważ nawet w takiej sytuacji normalnie można obsługiwać bramę. Jako producent dajemy gwarancję jej profesjonalnego wykończenia.

Właściwości termoizolacyjne bram segmentowych

O popularności naszych blaszanych garaży segmentowych decydują też ich bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Ponieważ skrzydło jest osadzone na prowadnicach i ściśle przylega do ścian, skutecznie oddziela wnętrze od wiatru i chłodu pochodzącego z zewnątrz. Przekłada się to na oszczędność energii i odgrywa szczególnie ważną rolę w ogrzewanych obiektach. Szczelność w takiej sytuacji znacząco ułatwia utrzymanie komfortowej temperatury we wnętrzu, a do tego w znacznym stopniu obniża związane z tym koszty.

Bezpieczne garaże blaszane

Z uwagi na solidność wykonania i brak prześwitów zastosowanie bramy segmentowej zwiększa również bezpieczeństwo, ponieważ utrudnia potencjalnemu włamywaczowi, przedostanie się do środka. Jako producent garaży blaszanych zdajemy sobie sprawę z takiego ryzyka, dlatego precyzyjnie je montujemy, wykorzystując najlepsze rozwiązania technologiczne.

W zależności od wymagań i możliwości finansowych klienta brama segmentowa może być wyposażona w system automatycznego sterowania. To znaczące ułatwienie, które pozwala na zdalne otwieranie i zamykanie, co gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Mając to na uwadze, jako doświadczony producent garaży blaszanych zdecydowanie polecamy to rozwiązanie.

Garaże tworzone na zamówienie

Dajemy również możliwość zastosowania w konstrukcji dodatkowych elementów, takich jak np. drzwi wejściowe, okna czy orynnowanie, które poszerzają jej funkcjonalność, zwiększają wartość i poprawiają wygodę eksploatacji. Jednak nawet w przypadku ręcznego otwierania i zamykania mechanizmy pracują sprawnie i precyzyjnie.

Wszystkie blaszane garaże wyposażone w bramy segmentowe, które oferujemy jako producent, są trwałe, solidnie wykonane i uniwersalne w zastosowaniu. Można ich z powodzeniem używać zarówno w celu parkowania auta, jak i z myślą o przechowywaniu różnego rodzaju rzeczy. Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do kontaktu.

FAQ

Jakie są najważniejsze zalety bram segmentowych?

Niewątpliwie można wśród nich wymienić sposób działania, który polega na chowaniu się skrzydła wewnątrz blaszanego garażu, a to przekłada się na komfort użytkowania i oszczędność miejsca.

W jakich konstrukcjach można zastosować bramę segmentową?

Każdy dostępny w naszej ofercie obiekt zawiera dokładny opis, w którym jest wskazane, czy brama segmentowa może zostać w nim zamontowana.

Ile wynosi cena tego rodzaju garażu blaszanego?

Koszt wykonania zależy od danego modelu lub ustalonych kryteriów, jeżeli konstrukcja jest przygotowywana na indywidualne zamówienie.

SZYBKA WYCENA