Opis firmy

Strona główna » Opis firmy

Jesteśmy firmą rodzinną specjalizującą się w produkcji garaży blaszanych, wiat i hal o wysokich parametrach jakościowych.

Zadowolenie klienta jest dla nas sprawą pierwszorzędną, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dopasowane do indywidualnych potrzeb. Poprzez wysokiej jakości materiały i solidne wykonanie spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy produkty o podwyższonym standardzie, przy wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości.

Jeśli szukacie Państwo garażu typu blaszak wprost od producenta, hali lub wiaty o wysokiej jakości i solidnym wykonaniu zapraszamy do współpracy.

W celu zapoznania się bliżej z naszą ofertą zapraszamy do obejrzenia naszej galerii: (link)

Produkujemy garaże, hale i wiaty o niestandardowych wymiarach, produkty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.

M-Material Wychodzac naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasze produkty opieramy jedynie o najlepsze jakościowo materiały.  Dostawcy, z którymi współpracujemy muszą spełniać rygorystyczne normy.

A-Assertivnes Mówimy stanowcze „nie” powszechnie stosowanym na rynku praktykom, gdzie jakość nie jest priorytetem, a przy produkcji wykorzystuje się tańsze zamienniki

P-Professionalism W nasze projekty wkładamy całe serce, skupiając się na każdym detalu.  Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży związanej z produkcją garaży, a ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji pozwala nam na osiągnięcie zamierzonych efektów.

S-Solidity Pracujemy jedynie na materiałach najwyższego gatunku, dlatego gwarantujemy trwałość i solidność naszych produktów. Konstrukcje pokrywamy specjalną farbą, która zabezpiecza je przed działaniem czynników atmosferycznych. Dodatkowo istnieje możliwość montażu blachy z powłoką antykondensacyjna, która zabezpiecza garaż przed skraplaniem się wody w jego wnętrzu.

T-Time Ze względu na specyfikę wykonywanej działalności, indywidualnie dostosowujemy termin realizacji zamówienia. Odbiorcę informujemy odpowiednio wcześniej o dostarczeniu konstrukcji i jej montażu.

A-Attractive price Wysoka jakość materiałów wykorzystywanych do produkcji, jak również mechanizacja procesu produkcji powodują, że nasza oferta jest  bardzo atrakcyjna cenowo.

L– Logistic Nasz klient może liczyć na nasze wsparcie od samego początku składania zamówienia, a trakcie jego realizacji dostanie od nas wytyczne co do przygotowania podłoża. Po zakończonym montażu chętnie odpowiemy na wszystkie wątpliwości i udzielimy praktycznych wskazówek.

FAQ

Jakich zabiegów konserwacyjnych wymagają konstrukcje?

Pod tym względem są całkowicie bezobsługowe – przez lata efektywnie spełniają swoje zadanie bez potrzeby wykonywania jakichkolwiek czynności. Wynika to wysokiej odporności materiałów, które stosujemy jako producent dostarczający blaszaki.

W jaki sposób przygotować podłoże pod montaż?

W tym celu należy zastosować płyty, wylewkę lub fundament betonowy. Niezależnie od wybranej metody konieczne jest zachowanie równej powierzchni.

Czy postawienie konstrukcji wymaga uzyskania pozwolenia?

Nie – garaż blaszany, który oferujemy jako producent, można zamontować bez takiego dokumentu, co znacznie ułatwia realizację inwestycji.

SZYBKA WYCENA